İnternet Sitenizden Yaptığım Kredi Başvurusunu Kim Değerlendirir?

kredidunyasi.com tüketiciler için en uygun krediyi bulur. Tüketici almak istediği kredi tutarını ve vadeyi girer ve tüm bankaların seçeneklerine tek tuşla ulaşır. Kredi değerlendirme işlemlerini ise banka yapar.

kredidunyasi.com tüketiciler için en uygun krediyi bulur. Tüketici almak istediği kredi tutarını ve vadeyi girer ve tüm bankaların seçeneklerine tek tuşla ulaşır. Tüketici bu hizmet için hiçbir ücret ödemez. Kredi değerlendirme işlemlerini ise banka yapar.

Bankalar kredidunyasi.com müşterilerine faiz oranı indirimi uygularlar ve bu indirim için tüketiciden ekstra bir ücret talep edilmez. kredidunyasi.com sitesinden yapılan başvuru seçilen bankaya ulaştırılır. Banka görevlisi müşteriyi arar ve müşterinin kredi özgeçmişine bakarakkredi kullandırımı için talebi onay sürecine alır.Banka kriterlerine uygun olan müşterinin kredisi onaylanır ve durum müşteriye bildirilir. Müşterinin de onayı yeniden alındıktan sonra kredi kullandırım süreci başlar.

Kredi değerlendirme kriterleri tamamiyle bankaya aittir. Banka başvuruda bulunan müşteriye kredi verip vememe konusunda serbettir.

Kolay Kredi Başvurusu

  • 1 dakikada ücretsiz başvurun
  • Bankalardan faiz indirimi alın
  • Hiçbir riskiniz yok.